Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

Par mums

SIA “RENEVA” nodarbojas ar dezinficējošo un mazgāšanas līdzekļu tirdzniecību un piegādi iestādēm un uzņēmumiem.

SIA “Reneva” piedāvā optimāli izvēlētus dezinficējošos un mazgāšanas līdzekļus atkarībā no klientu darbības veida – ir izveidots specializēts piedāvājums piena pārstrādes uzņēmumiem, maizes un konditorejas ražotnēm, gaļas un zivju pārstrādātājiem, dzērienu ražotājiem, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem, viesnīcām, skolām, kā arī auto un tehnikas servisa firmām.

SIA “Reneva” ir noslēgti ilgtermiņa sadarbības līgumi ar sertificētiem piegādātājuzņēmumiem Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Somijā, Vācijā un Lielbritānijā, tādējādi mūsu piedāvātajiem dezinfekcijas, mazgāšanas līdzekļiem, un dažāda pielietojuma uzkopšanas inventāram ir garantēta nemainīga kvalitāte.


Nodrošinām ar dezinfekcijas un mazgāšanas līdzekļu aprakstiem un lietošanas instrukcijām valsts valodā, kuri nepieciešami pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas sistēmas HACCP dokumentācijai.


Mūsu preču piedāvājuma sortimentā ir arī ļoti plašs klāsts ar citām saimniecības un servisa  precēm, bez kurām darbs nav iespējams.

Birojā A.Deglava 45, Rīgā - Jūs varat iepazīties ar plašo piedāvājuma klāstu, kā arī SIA “RENEVA” pārstāvji var ierasties pie Jums. Mūsu kolektīvā strādā pieredzējuši darbinieki ar speciālo izglītību: ķīmiķi, biologi, kas profesionāli izskaidros Jums radušos jautājumus.