Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

Piegādes noteikumi

SIA „RENEVA” PREČU PASŪTĪŠANAS UN PIEGĀDES NOTEIKUMI


1. NOTEIKUMU DARBĪBA

1.1 Pasūtīšanas noteikumi šajā redakcijā ir spēkā no 01.01.2012. līdz nākamās „Preču pasūtīšanas un piegādes noteikumi” redakcijas publicēšanai SIA „RENEVA" mājas lapā www.reneva.lv.

1.2 Šie noteikumi attiecas uz precēm, kuras tiek pasūtītas SIA "RENEVA".


2. REĢISTRĒŠANĀS UN LIETOŠANAS NOTEIKUMI www.reneva.lv

2.1 www.reneva.lv ir privātīpašums un visas intelektuālās tiesības uz to pieder vienīgi SIA "RENEVA". www.reneva.lv administrācija patur tiesības liegt pieeju www.reneva.lv atsevišķām tā daļām vai funkcijām atsevišķiem lietotājiem vai IP adresēm uz neierobežotu laiku, kā arī dzēst vai bloķēt lietotāju kontus, nepaskaidrojot iemeslu.

2.2 Lai reģistrētos www.reneva.lv, nepieciešams ar SIA "RENEVA" noslēgt sadarbības līgumu un, pamatojoties uz noslēgto līgumu, aizpildīt reģistrācijas pieteikumu www.reneva.lv reģistrēta lietotāja datu saņemšanai.

2.3 Maksimālais 3 (trīs) darba dienu laikā, reģistrētais lietotājs savā e-pastā saņem reģistrēta lietotāja lietotājvārdu un paroli. Parole derīga 3 (trīs) mēnešus. Ik pēc 3 mēnešiem, parole automātiski tiek nomainīta un nosūtīta uz norādīto e-pasta adresi.

2.4 Reģistrēts lietotājs ir atbildīgs par paroles un lietotāja konta konfidencialitāti. Reģistrētam lietotājam aizliegts nodot sava konta pieejas datus trešajām personām un izmantot cita lietotāja kontu.

2.5 www.reneva.lv administrācija ir tiesīga nosūtīt saviem reģistrētiem lietotājiem informāciju uz e-pasta adresi par jaunumiem un aktualitātēm.

2.6 www.reneva.lv ievietotās informācijas un attēlu kopēšana vai izplatīšana bez SIA „RENEVA” administrācijas rakstiskas atļaujas un atbilstošām atsaucēm, ir stingri aizliegta. 

2.7 www.reneva.lv lietošana tiek uzskatīta par katra lietotāja pilnīgu piekrišanu šiem noteikumiem, tajā skaitā visām tajos veiktajām izmaiņām.

 

3. PREČU PASŪTĪŠANA 

3.1 Pasūtījumu var noformēt mūsu mājas lapā www.reneva.lv , sūtot aizpildītu pasūtījuma veidlapu uz e-pastu: reneva@reneva.lv 

Piegādēm Rīgā un piegādem pa visu Latviju, izņemot Liepāju, darba dienās no 8:30 līdz 17:00 piezvanot uz pasūtījumu pieņemšanas tālruņiem + 371 67553796; + 371 27000527

Piegādēm Liepājā darba dienās no 8:30 līdz 17:00 piezvanot uz pasūtījumu pieņemšanas mob.tālruni +371 25901321 vai sūtot uz e-pastu: liepaja@reneva.lv

3.2 Pasūtījumi, kuri veikti sestdienā, svētdienā un svētku dienās, tiek saņemti pirmajā darba dienā un tie tiks izpildīti divu-trīs darba dienu laikā.

3.3 Aizpildot pasūtījumu, būtiskas ir piezīmes par piegādes vietu – uzņēmuma nosaukums, adrese, kontaktpersona un kontakttālrunis.


4. PREČU PIEGĀDE 

RĪGA

4.1. Pasūtījumi, kuru vērtība pārsniedz 50,00 EUR (bez PVN), Rīgas robežās tiek piegādāti bez maksas.
4.2. 
Pasūtījuma, kura vērtība ir zem 50,00 EUR (bez PVN), Rīgas robežās piegādes maksa tiek noteikta 10,00 EUR (bez PVN). Pirkuma piegādes maksa tiek pievienota priekšapmaksas rēķinam vai pavadzīmei.

LATVIJAS TERITORIJA

4.3. Pasūtījumi, kuru vērtība pārsniedz 100,00 EUR (bez PVN), Latvijas teritorijā pēc preču piegādes grafika tiek piegādāti bez maksas, par piegādi ārpus grafika, lūgums, sazināties ar mums atsevišķi.

4.4. Pasūtījumi, kuru vērtība ir zem 100,00 EUR (bez PVN), Latvijas teritorijā pēc preču piegādes grafika, piegādes maksa tiek noteikta 15,00 EUR (bez PVN), par piegādi ārpus grafika, lūgums, sazināties ar mums atsevišķi.

4.3. Pasūtījumi, kuri veikti darba dienās līdz 17:00, Rīgā tiek piegādāti divu darba dienu laikā, pārējā Latvijas Republikas teritorijā saskaņā ar preču piegādes grafiku.

4.5. Gadījumā, ja klients preces piegādes brīdī no pasūtījuma atsakās, klienta pienākums ir segt piegādes izmaksas.

4.6. Pasūtījumu iespējams saņemt arī personīgi SIA „RENEVA” veikalos, Rīgā, A.Deglava 45 un Liepājā - Graudu 27/29 . Lai saņemtu pasūtījumu no SIA "RENEVA" noliktavas, nepieciešama pilnvara - oriģināls, kurš tiek pievienots sadarbības līgumam.

4.7. Pēc klienta preču pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, pretenzijas par pasūtījumu netiek pieņemtas. 


5. PREČU PIEGĀDES GRAFIKS


Otrdiena: Katru otro nedēļu - Olaine, Ozolnieki, Jelgava, Tērvete, Dobele, Eleja, Bauska, Iecava, Baldone


Trešdiena: Katru otro nedēļu - Lapmežciems, Engure, Mērsrags, Roja, Valdemārpils, Dundaga, Ventspils, Pope, Ugāle, Stende, Talsi, Lauciene, Pūre, Tukums


Ceturtdiena: Sigulda, Ragana, Līgatne, Ieriķi, Valmiera, Smiltene, Balvi, Gulbene, Alūksne, Valka, Cēsis, Limbaži, Rūjiena, Piebalga, Ape, Salacgrīva, Saulkrasti, Ādaži


Piektdiena: Madona, Barkava, Varakļāni, Rēzekne, Malta, Preiļi, Špoģi, Daugavpils, Nīcgale, Līvāni, Jēkabpils, Pļaviņas, Koknese, Aizkraukle (1. un 3. nedēļa)


Piektdiena: Jaunpils, Saldus, Skrunda, Kuldīga, Aizpute, Grobiņa, Liepāja (2. un 4. nedēļa)


6. PREČU APMAKSAS KĀRTĪBA

6.1. Par precēm un piegādes pakalpojumiem jānorēķinās saskaņā ar līguma nosacījumiem vai priekšapmaksas rēķinu.